İFTAR MENÜSÜ

Çorba

Günün Çorbası

 

İftariyelikler

Beyaz Peynir, Tulum Peyniri, Kaşar Peyniri

Siyah Zeytin,Yeşil Zeytin, Pastırma

Söğüş Domates Salatalık

Tereyağı , Süzme Bal, Kaymak, Reçel

Hurma, İncir, Kayısı, Ceviz

 

Başlangıçlar&Zeytinyağlılar

Çiğ Köfte, Kuru Cacık

Günün Zeytinyağlısı

 

Ara Sıcaklar

Paçanga Böreği, İçli Köfte

Kuru Patlıcan Dolması

 

Salatalar

Mevsim Salatası & Gavurdağı Salatası

 

Ana Yemek

Acısız Kebap, Acılı Kebap, Kuzu Şiş, Piliç Şiş, Kanat

 

Tatlı (Seçmeli)

Güllaç, Sütlaç,

Baklava, İncir Tatlısı,

Tel Kadayıf (Fıstıklı /Cevizli),

Mevsim Meyveleri

 

İçecekler

Limitsiz meşrubat & çay

Fiyat  :  ( Kişi Başı )   70.00  TL.-

 

 

 

 

 

BİZİM KONAK’TA İFTARA DAVETLİSİNİZ!

 

Sizi son zamanlarda İstanbul Anadolu yakasının en popüler yeme-içme sahnesi haline gelen Ataşehir Şerifali Bölgesi’nde hayata geçirilen bir et&kebap konseptine “Bizim Konak Et & Kebap”a iftara davet ediyoruz. Enfes kebapların, birbirinden lezzetli ızgara çeşitlerinin sunulduğu Bizim Konak’ta Ramazan ayına özel hazırlanan İftar Menüsü oldukça tatminkar.

 

Lezzetiyle olduğu kadar uygun fiyatıyla da dikkat çeken Bizim Konak menüsü günün çorbası ile başlıyor. 15 çeşit iftariyelik, üç çeşit zeytinyağlı, üç çeşit ara sıcak, iki çeşit salata, çiğ köfte, kuru cacık ve 6 farklı ana yemek seçeneği ile devam eden menü tatlı, limitsiz meşrubat, çay ve kahve ile sonlanıyor. Fiyatı ise sadece 70 TL.

 

Şirketler ve özel gruplar için uygulanan Bizim Konak indiriminden yararlanmak isterseniz şimdiden rezervasyon yaptırmanızı öneririz.

 

 

Bölgede şimdiden yıldızı parlayan Bizim Konak üç katlı, ferah ve aydınlık. 500 kişilik kapasitesi olan Bizim Konak’ın paket servisi de var.

 

SAHUR ALIŞVERİŞİNİZİ DE BİZİM KONAK’TA YAPIN

 

Mekanın içinde yer alan doğal ürünlerin sergilendiği köy pazarı ile etçi, mezeci, çorbacı olarak adlandırdıkları bölümlerden çorbanızı, mezenizi, etinizi, tatlınızı görerek seçebilir, sahur alışverişinizi yapıp çıkabilirsiniz.

 

BİZİM KONAK’TA ÇOCUKLAR DA ÇOK MUTLU

 

Ramazanda iftar yapan ailelerin çocukları da Bizim Konak’ta çok mutlu. Aileler iftarlarını yaparken çocuklar da onlar için hazırlanan yemeklerini yiyor ve yemeklerini bitiren çocuklar doğru oyun odasına, eğlenceye geçiyor.

 

BİZİM KONAK’TA PARK SORUNU YOK


Vale hizmeti veren mekanda kapıda karşılanıyorsunuz. Arabanızı hemen orada emin ellere teslim ediyor ve Bizim Konak’ta keyfe geçiyorsunuz.